BELA81

Jak se jmenovala česká známá herečka která obvinila v davu při lynčování Jana Svitáka ze smrti Karla Hašlera?

Nejlepší odpověď
annas

Shluk, jemuž vévodila herečka Ljuba Hermanová, začal režisérovi spílat: „To je vrah Karla Hašlera!“ Od nadávek někteří přešli na údery pěstí a na kopance. Pod surovostí samozvaných vykonavatelů spravedlnosti se bezbranný režisér zhroutil na dlažbu. Veřejný lynč skončil jako v Shakespearovském dramatu. Uzavřel ho na scénu náhodně přibyvší sovětský voják, který zkrvavenému a smrtelně chroptícímu režisérovi vpálil ze svého automatu kulku do hlavy.

Poslední odstavec Nečekaná dohra

http://czechf­olks.com/plus/20­10/04/22/milan-richtermoc-ruze-pro-haslera-12/

Další odpovědi
anonym

Bolek Polívka ve filmu Dědictví to jasně řekl kdo to je, že to není herečka, ale..
Doplňuji:
kurva.