katy951

jak se jmenovala celím jménem manželka profesora Lupina? v harry potterer?

Jak se ve filmu harry poter jmenovala manželka profesora Lupina? celím jménem?

Nejlepší odpověď
annas

Manželka profesora Lupina se celým jménem jmenovala:

Nymphadora „Dora“ Tonksová – Lupinová (*1973 – †máj 1998) je literárna postava 7-dielnej ságy o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi. Hrála Natalia Tena.
.......
Tonksová je zamilovaná do Remuse Lupina, kterého si časem i vezme za muže, ale moc dlouho jim to nevydrží , jelikož budou v bitvě o Bradavice zabiti.

http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Nym­phadora_Tonksov%C3%A1

Další odpovědi
anonym

Nymphadora Tonksová
nape.blog.cz/1310/re­mus-lupin-kompletni-zivotopis-podle-jkr

gagaga

snad neprijde dnes nas dudu :))

P.S. katy, toho si nevsimejte, to je muj vzkaz pro meho " znameho " :)

  • iv-