Jak se jmenoval tento horor?

Ahoj, moc si z něj nepamatuju, jen že malý chlapec si ve svém pokoji povídal s duchem nebo tak něco a matka mu nechtěla věřit a pak jednou přišla do jeho pokoje, syn seděl před zrcadlem, otočil se na ni aby se zeptal co se děje ale odraz v zrcadle se neotočil, jen se na ni podle usmál, že to prostě byl ten duch…a pak tam bylo něco s podlahou, že vypadala jako voda nebo tak něco a otec ho z ní musel zachraňovat…prosím kdyby vám to cokoli připomnělo piště nápady..

Odpovědi
iceT

100% vím,že jsem tohle viděla,a na 100% si na název nevzpomenu,kdybyste mě zabili.Ale tak kdyby bylo možno jmenovat nějakého herce…to by potom šlo,to bych si vzpoměla určitě…

Marcus

Nejsem si zcela jistý, ale nemohlo by se jednat o film Poltergeist?
http://www.csfd­.cz/film/4498-poltergeist/

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/4498-poltergeist/

Banshee

A nebo Prokletí domu slunečnic.

iceT

Domnívám se,že Poltergeist to nebyl,že to byl film z novější doby,tak možná 10 let zpátky,ale já na to přijdu…