no107064

Jak se jmenoval tento film?

Zdravím, nemohu najít jeden film, viděl jsem ho už kdysi dávno, ale je to film, co se odehraje během jednoho večera, kdy nějací lidé zabijí člověka, a toho pak zhodí mostu a mezitím toho padajícího člověka hodí přímo před projíždějící dodávku, ve které zrovna jeden člen osádky čůrá z okénka a při tom nárazu se okénko (zatahovací do strany) mu skapuje jeho úd a pak ujedou z místa nehody, a ten skalpovanej se pak pro něj vrací až jsou na místě policisté. Pak to má ještě mnoho částí, ale na tuto nejde zapomenout.
Film má mnoho příběhů během toho večera každé skupiny lidí co ten večer dělali a jak jsou příběhy těchto lidí propletené.
Měl jsem za to, že film se jmenoval s prominutím „Zkurvenej pátek“, ale pod tímto názvem i na csfd to najde úplně jinačí film, takže sem si říkal, jestli se to nejmenuje jinak, ale třeba podobně.

Nejlepší odpověď
iceT

Napadá mě třeba toto
http://www.csfd­.cz/film/76722-zkurvena-noc/prehled/
nebo podobný film Brouk