Jak se jmenoval tenhle serial?

kdysi ho vysilali (asi na CT?) nekdy pred 10–15ti lety, kde hlavni hrdina vysetroval ruzne kriminalni pripady, ovladal nejake bojove umeni, vypadal a oblekal se trochu jako mnich z nejake asijske zeme, nosil ale klobouk a mel delsi sedive vlasy. Nikdy nepouzival pistoli jako zbran. To je vse co si pamatuju a moc rad bych vedel jmeno toho serialu. Dekuju

Nejlepší odpověď
barnajka

Dávám 99% tomu, že myslíš Kung Fu: Legenda pokračuje. Ale trochu mě mateš s tím údajem 10–15 let – vím, že ČT tento seriál vysílala několikrát a nechce se mi věřit, že by to bylo už tak dávno… Ale netvrdím, že ne ;)

http://www.csfd­.cz/film/69591-kung-fu-legenda-pokracuje/galerie/