chiiara

Jak se jmenoval ten seriál?

běžel asi tak před 12 rokama na nově, vždycky o víkendu dopoledne a děj byl o tom, jak letadlo havarovalo kdesi v pralese(ama­zonskej?), pár lidí to přežilo a v tom pralese narazili na kmen, byli to katolíci, kteří tam žili mnoho desítek let izolovaně

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

neviděla jsem, ale google mi našel tohle:
http://www.csfd­.cz/film/69585-amazonka/

Další odpovědi
Terryle

To vypadá zajímavě, to se mi líbí! Snad to půjde někde vypátrat. Dííííky moc jak za zajímavou otázku, tak za odpověď!

Rocker: jo, zdá se, že to je ono. Už se mi povedlo první dva díly sehnat, tak si je pustím, jakmile si zasloužím odměnu :) Vypadá to fakt dobře.
Akorát teda mi tam moc neseděj ti katolíci. Podle obsahů na netu tam jsou spíš kanibalové… a to je malilinko rozdíl :))) Ale třeba budou katolíci později.

Rocker

Jestli je to Amazonka,tak tu vysílá TV Barrandov každý čtvrtek,9.bude6.díl