Kelt

Jak se jmenoval ten Ital, který byl dnes v Prostřeno?

Vedle mi jede televize, je tam Prostřeno a dnes tam své umění předvádí nějaký Ital. Pořád mi uniká jeho jméno. Je to prý zpěvák, tak mi pošlete nějaký odkaz na jeho píseň a napište, kdo to je. Možná mi to něco říká, možná že lovím v neznámých vodách. Děkuji.

Nejlepší odpověď
kodl67

Davide Mattioli.
Skupina Damichi.

Další odpovědi
nyjono

Nějakej David.
Nic mi to neříká, tak asi nebude tak velká hvězda, jakou ze sebe dělá.
Ani si ho nebudu googlit.

marci1

Jedná se o Davide Mattioli. Žije v Česku již delší dobu. V Itálii pracoval jako policista. Nejdříve zpíval s Michalem Davidem , nyní s Duem Jamaha. Má dluhy, byl 3× ženatý. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kQVpucUva­TE