FOG

Jak se jmenoval starsi serial. Hl. postava"Marty"?

Asi angl. ci fr. serial,kde jeden z muzu se po havarii,kterou neprezil nemohl vratit do hrobu a ten druhy ho videl.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Randall a Hopkirk. (Možná jinak psáno).
Dva detektivové nebo policisti… (Angl. seriál).

Další odpovědi
iceT

26dílný seriál,velice zábavný.Pamatuju si,když mamka básnila,že by ho zase mohli dávat,tak se jí přání splnilo a vysílali ho,myslím jen jednou.V roce 2000 vznikla novější verze,taky vysílaná u nás,ale neokouzlila mě tolik,jako ta stará verze.Asi před rokem tento starý seriál vycházel na dvd.

tuCZek

Rendl a hopkirk ? nějak tak

tom004

Těch epizod bylo natočeno 26. 16 se jich vysílalo,nevím přesně rok,s českým dabingem. Na DVD jsou k dispozici všechny díly,ale 17–26 jsou pouze v anglické verzi.