Moniccc

Jak se jmenoval film s Bradem Pittem?

Chci se zeptat, před několika lety jsem viděla film, kde měl hlavní roli Brad Pitt.. Pamatuji si jen, že tam byl na lodi, měl delší vlasy a myslím, že ho znásilnili ostatní chlapy, co s ním na té lodi byli. Vrtá mi to hlavou už pár let.. Moc díky

Odpovědi
Adula.57

sice nevím co myslíš, ale nevíš v jakým roce to bylo zhruba natočené? je tam hodně mladý nebo je to z ted někdy? S Bradem Pittem jinak doporučuju film Neuvěřitelný příběh Benjamina Buttona

marynka29

ahoj,sice nevim, jak se jmenoval film, jak pises:ma dlouhe vlasy a znasilnili ho ostatni chlapi, ale vim jak se jmenuje jiny film, kde vystupuje brad pitt.ma tam blondate vlasy.videla jsem to v ukazkach…jmenuje se SEZNAMTE SE, JOE BLACK.vim to na sto procent.promin, ze jsem ti neodpovedela konkretne.

Zdroj: nicnicnicnicnic­nic..........­.............

Moniccc

Je to vcelku starý film. Já ho viděla už asi před 5-ti lety.. Byl tam mladý.. tak 25 let.