hanny 2

Jak se jmenoval film,kde delfín zachrání v moři psa před žralokem?

Doplňuji:
Hanulko díky,přesně to video jsem chtěla najít,měla jsem na to v e-mailech odkaz s písničkou od Demise Roussose,ale už mi to nejde pustit,na you tube to zrušili pro opakované porušování autorských práv.Chtěl to pustit můj vnouček,ale bez té písničky ho to už nebaví.
Přesto moc děkuji za snahu!

Nejlepší odpověď
hanulka11

film jsem asi neviděla ,ale tohle video je pěkné
http://zivavoda-lena.blog.cz/en/1212/­pratelstvi-delfina-a-psa
Doplňuji:
ještě dávali film Opravdový kamarádi – také o psu a delfínu

hanulka11

tak zkus tohle
http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/9640-laska-pejsek-a-delfin

hanny 2

Jééééé Hanulko moc děkuji,kde jsi to našla? To mám teda fakt velkou radost,občas si to taky pouštím,je to nádhera!!!!
Tisíckrát díííííííííííí­ííííííííky! Han­ny

hanulka11

Hani, zadala jsem si Denis Roussos – pes a delfín a už to bylo- tak jsem ráda, že máš radost .

hanny 2

No vidíš,to mně nenapadlo,super!