fet

Jak se jí zeptat?

Dobrý den, zamiloval jsem se do jedné holky kterou už znám déle moc si mně nevšímala ale pak jsem se sní začal bavit a začala se mi moc líbit, ona se na mně teď taky začala usmívat a podobně znamená to něco? Nebo jak jí to mám vyjádřit ale kdyby to nevyšlo chtěl bych zůstat její kamarád. Děkuji

Odpovědi
iwrana

Zkus ji někam pozvat.Když pozvání příjme,jsi ji také sympatický.

huxa

jaksi s ní navázat bližší kamarádství bez fyz. kontaktu a poté při nějaké příležitosti ji políbit a počkat, jestli se jí to bude líbit. V nejhorším to navlečeš na kamarádskou pusu či na alkohol s tím, že sis ji spletl s holkou do které seš blázen. Hlavně jí neříkej nebo nepiš něco, že ji miluješ, ani nijak nenaznačuj dvojsmyslama, začne tě využívat a i kamarádství pad­ne…