Mell

Jak se jí zbavit?

Není to jak se zbavit kámošky to né! Ale když tady čítáte jak různě žárlím na kamrádky a podobně tak chci se tý žárlivosti zbavit? Jak? Nejde to. Pardon za špatné zařazení
Doplňuji:
Tak pardon ež se nemůžu ani zeptat

Nejlepší odpověď
poa.li

Myslím, že ta žárlivost může býz způsobena Tvým pocitem, že v něčem nejsi dobrá. Jinak bys nepochybovala o tom, že jsi pro ostatní nějakým přínosem a neměla tak pocit toho, že si kamarádky musíš udržet „násilím“. Uvědom si své kvality, protože ty jsou důvodem toho, proč s Tebou někdo kamarádí (mimojiné).

Další odpovědi
vivatis

OMG už delší dobu tě sleduji!
A sakryš radši si udělej blog
na blog.cz tam se takové věci hodí!!!!!!
Nebo si zajdi na nějaké holčičí forum kurna!

mosoj

Trochu se nad sebou zamyslet ! a přestat se zabývat ptákovinama.

Zeptat se můžeš, ale odpověď je většinou úměrná otázce.

IK

Žárlivosti, stejně jako i jiné negativní emoce se zbavíš obdivem.
Najdi si na ní něco co se dá obdivovat a na to se zaměř. Ty jsi ten pramen odkud emoce vychází a měníš ji svým postojem. Když budeš hledět na to co se ti nelíbí, bude tě to dráždit k zlosti, když se s ní budeš srovnávat, tak budeš žárlit nebo pyšná, jen když ji budeš obdivovat poroste váš vztah v přátelství…přá­telé mají pro sebe obdiv a „slabost“ to je ta tolerance kde člověk toho druhého má rád takového jaký je.
Žárlivost není věc, abys ji odhodila, nebo schovala. Můžeš ji jen přestat živit.

anonym

http://www.om­lazeni.cz/dis­kuze/

http://search­.seznam.cz/?q=d%C3%­ADv%C4%8D%C3%A­D+diskuze&sId=o­hiLeMHrwODZ3z2XWmgX&aq­=&oq=&sourceid=top&thru=

Zdroj: http://www.om­lazeni.cz/