lukas.zmizik

jak se jednoduse rano premluvit vstanout?

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Nepřemlou­vat,nepřemýšlet,a vstát. 🙂

Další odpovědi
Andělé

Také by mě to zajímalo…nenávidím rána asi ze všeho nejvíc na světě ☹
Musím mít budíka(na mobilu,ten pravý by mě po ránu hned usmrtil) na hodně dopředu,abych se mohla dlouho přemlouvat a po pár minutách ho stále přesouvat..pře­souvat…a zase přesouvat a když už hoří,tak tedy pomalu,pomalou­čku,polehoučku vstát ☹
Chtělo by to nejspíš nějaký šok,aby se člověk nestihl rozkoukat a rychle vypadl z postele,než by se mu zase začaly klížit oči a podlehl tomu slastnému teplému pelíšku…:-)

anonym

to nevím :( nejspíš si dt budík daleko od postele, abyste musel vztát.

arygnoc

pokud ráno musíte do práce, školy, není co řešit.

prostě – musíte.
jinak hrozí postih.

to je dostatečný důvod ke „přemlouvání se“, to je „přemlouvání se“ (nebude, prospěch, nebudou penízky, nebude co na sebe, nebude co jíst, za co se bavit, atd.).

stačí?
Doplňuji:
ranní vstávání NENÁVIDÍM!!!
ale musím, prostě musím.
jinak bych pravděpodobně v tomto světě nepřežil.

GM

Většinou jsem vzhůru od 4 hodin (tedy pokud mám ranní směnu) a čekám až mi zazvoní mobil, pak ho zamáčknu, rozsvítím, vstanu a jdu. Posnídám kafe se dvěma(cigárama), nakrmím kočky a vydám se do práce. Žádné přemlouvání, nemá cenu si předem znechucovat něco, s čím nic nenadělám.