Jak se inspekce práce dostane do firmy, aby nepřišla o moment překvapení?

Projde bránou, aby ji vrátný pustil tak musí ukázat průkazy, když odejdou vrátný zavolá řediteli, aby vyhlásil místním rozhlasem „Je tu inspekce práce, pracujte podle předpisů“, tudíž nic nenajdou. Takže lepší by bylo, kdyby do firem lezli dírami v plotě.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud inspekce chce, tak se bez problémů do firmy dostane a moment překvapení využije.Tak jak to popisujete to jde snad jen tam , kde už stejně o inspekci ví.

Další odpovědi
Ella

u nás ještě nikdy nikdo inspekci neviděl a přesto nám každý tři měsíce přijde obsáhlí email o práci, zaměstnancích a chybách, které provedli nebo naopak, co udělali nadstandartně. Když nechtějí, nikdo je nevidí…