Lucija

Jak se hraje hra na maleho modreho zajicka?

Nejlepší odpověď
miladaB

Zajíček sedí ve své jamce a má zavřené oči, děti chodí dokola a jedno dítě ho cvrnkne rukou do ucha. Zajíček musí uhádnout, které dítě to bylo. Je to hra pro pět až dvanáct osob.

Další odpovědi
venkovan

vedoucí soutěže koupí dostatek modré barvy. Děti si namočí uši a otiskávají je na různé předměty. například na stěny, nábytek, auta apod. Vítězí ten kdo je nejvíc modrý.
Adrealinová verze je, že se tiskne na rozjeté pendolino. Vítězí ten kdo je celý, modrý bude tak jako tak.