hippeace

Jak se hledají nové cheaty?

jak se hledají nové cheaty? to si zapnu hru a skouším:xcoin­x,xxcoinxx atd nebo se musím dostat do podstaty hry ?

Nejlepší odpověď
anonym

dle které hry, ale většinou legální cheaty vydává výrobce hry, jinak hecky (pro někoho jen cheaty nebo scripty) se vytváří tak, že se „nabourář“ do hry přes její nastavení (nezapínáš ji, ale otevřeš soubory v kterých je zapsané nastavení hry) a tady přepíšeš potřebné věci. Např. přepíšeš max. počet nábojů v nábojníku, atd.
Doplňuji:
chuds-v podstatě je to podvod, ale třeba cs 1.6 je vyloženě cheatovací hra, nebo flatout2, tam je i menu, kam zadávat moneycheaty, atd. a to udělal výrobce ;D

Další odpovědi
chudst

Nic nezkousejte, to bys take na tom mohla zustat pet let a na nic byste neprisla :)

Doporucuju: www.cheaty.sk , pripadne www.abecedaher.cz – tam najdete cheaty ke hram.

ajtak: legalni cheaty nejsou, ani od vyrobce :) „cheat“ = „podvod“.

Reuef

podle me treba takovy cheaty ktery pises primo ve hre nebo v konzoli si udelaji sami vyvojari aby to mohli testovat…pak je treba poskytnou betatesterum a od nich pak uniknou ven…