mosoj

Jak se hlasuje v tý,tý ?

Nejlepší herečka je prý nějaká Dáša Havlová. Nevíte v čem hraje ?
Doplňuji:
No jo ale v seriálu ji museli nechat umřít, protože herecký výkon nestál za nic a ještě tam prý dělala rozbroje. Teď už prý hraje jenom ducha.
Stále hledám ten absolutně nejlepší herecký výkon za poslední rok.

Odpovědi
marci1

Hlasuje se v některých časopisech, nebo na internetu. Cenu získala D. Havlová údajně za roli v seriálu Sanitka 2.

Kura

No hrála v tom strašným pokračování seriálu Sanitka 2.
A to co tam hrála, to by se i matka Tereza styděla za svůj hříšný život.
🙂

Stingo

Tohle hlasování se dá tak snadno zmanipulovat, že to neodráží skutečnou popularitu. Třeba se domluvilo pár vlivných lidí, co mají dotyčnou rádi a posílali smsky z tisíců simkaret a je to vyřízené.

mosoj

Vážně nikdo neví za co tu cenu Tý, Tý dostala Havlová. Já bohužel také ne.