Michal Kole

Jak se evakuují dětské tábory, když je nějaká průtrž mračen, bouřka, záplava, povedeň? Aby děti nešílely ?

Já bych se s nervama asi „pokakal“ a byl bych nezvladatelný.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nastane nějaká krizová situace, a musí se evakuovat, tak většinou probíhá vše v poklidu. V takových vypjatých situacích nebývají s dětmi problémy. Zažil jsem to několikrát. Hodně záleží na týmu vedoucích. Největší zmatky v takovýchto případech dělávají rodiče dětí,

Další odpovědi
led

V prvom rade sa robí všetko pre bezpečnosť detí. Každý detský tábor musí mať vypracovaný aj plán činnosti pri výnimočných situáciách.

Jsemtady

Deti nesili. Naopak maji vodu a blato radi. Nez se jim neco fakt stane. Strach maji vetsi vedouci. Mno a evakuuji jak je to jen mozne, autobusem, autama, mohou pomoct i mistni, hasici atp. To asi dle toho jak necekana ta siruace je. Myslim si ale ze jsou moc opatrni a pokud to neni nenadale tak v poklidu odejdou jiz nez se neco stane. Malokdy je to prepadne v noci a to pak delaji co muzou ..