zjentek

Jak se duševně cítíte, když při svých cestách narazíte na řidiče striktně dodržující vyhlášku o silničním provozu?

Jak na vás působí a jak vám ovlivní celý konkrétní den?

Nejlepší odpověď
Dochy

Obvykle lépe než pokud narazím na hovado, co mně svou bezohlednou jízdou ohrozí. Reálně často jezdím těsně nad předpisovou rychlost podle GPS. Pokud chvátám a někdo důsledně dodržuje rychlost podle tachometru (tj na 90 jede obvykle tak 82), trochu mně to trochu čílí. Pokud někdo s evidentně moderním a nadupaným osobákem jede 60 tam kde se dá 90 (a kde se nedá předjet) to už mi výrazně zvyšuje krevní tlak. Pokud takový zrychlí na 100 v okamžiku kdy by byl prostor na předjetí, začínám ohryzávat volant.

Další odpovědi
Kazatel

Je to opruz, co ti budu povídat. Jinak pro info, vyhláška byla nahrazena zákonem.

Ametyst

Víc mě bohužel ovlivní náklaďáky na horských silnicích, kde nemají co dělat. Jen si zkracují cestu. Pokud někdo jede předpisově za každou cenu, je to případ od případu jiné. Někdy je kvůli bezpečnosti silničního provozu nutné sešlápnout plyn, a vyhnout se srážce, jindy jet předvídavě pomalu…

Rokio

Bude potěšen. Pravidla se mají dodržovat.

Jerome B

Příspěvek smazán administrátorem.