Jennie

Jak se dozvědět a naučit něco o autech?

Abych zaujala kluka tím, že něco málo vím. Miluju MUSTANG BMW, AUDI, FERRARI, MERCEDES :D

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě kluka zaujmeš, když se zeptáš, které auto má nejlepší lůžkovou úpravu.

Další odpovědi
anonym

Ženy mají sklon obdivovat značky, trademarky jsou pro ně vším, hlubší informace „nepotřebují“ … ve své otázce na to ostatně sama poukazuješ. Překvapíš ho když projevíš jakoukoliv hlubší znalost o tom jak automobil funguje, zkus chvíli nechat značky značkama, ignoruj je, a zabývej se podstatou toho stroje … když mu jen řekneš miluju mustangy a bmw, moc ho z míry nevyvedeš, to by asi čekal každý chlap, stejně jako by čekal že miluješ Versaceho, Armaniho a pochopitelně Apple .-)

Drap

Přečíst si třeba o nich něco. Nebo třeba vystudovat automobilní průmyslovku.

Muffz

Kup klukovi zážitkovou jízdu Mustangem a myslím, že mu uděláš největší radost :) .

Kamilovo

Ahoj, myslím, že nejlepší volbou by bylo, kdyby jsi sobě a svému příeli koupila nějaký autozážitek. Já jsem takto přes https://autoza­zitek.cz/kate­gorie/auto-moto-zazitky/jizda-v-supersportu/jizda-v-mustangu/ absolvoval jízdu ve Ford Mustang a byl to naprosto úžasný zážitek a vřele doporučuji.

anonym

začni tímto článkem na wikipedii https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Automobil a prstě čerpej FAKTA o motorech, jakoukoliv projevenou znalostí ho překvapíš, nebude čekat že tušíš princip čtyřdobého motoru přitom je jednoduchý a na wikipedii ho snadno pochopíš … asi tak.