Michal Kole

Jak se dostává voda do sklepů při prudkém dešti ? To nestačí zavřít suterénní okna ? Co těsnění na dveře a okna ?

Nejlepší odpověď
Drap

Do sklepů se voda dostává také když je přetížena kanalizace. Stoupne v ní voda a odpadním potrubím se tlačí do sklepů

Další odpovědi
anonym

Kudy se dá. Během povodně se vypíná i čistička odpadních vod, takže z kanalizace je první možnost. No a ta druhá je okny a dveřmi. Během povodně v roce 2009 mi voda při povodni rozbila polovinu sklepních oken, vysadila dveře do sklepa a jejich rohem rozbila skleněnou výplň dveří ve sklepě. Před vodou neutečeš, ta si cestu najde.

Mapel

Je to souhrn růných faktorů, stáří budovy což má vliv na izolaci, ale je to spíše otázka od mého 7 letého vnoučka.