FlAsh_7

Jak se dostat z „krysího závodu“?

Bylo vhodné vložit odkaz.

Nejlepší odpověď
annas

1. Třeba přečíst knihu „Utečte z krysího závodu.“ , kterou napsal Robert T. Kiyosaki.

"Naučit se,. jak peníze pracují a stát se bohatým dítětem. Tedy správně nakládat se svými peněžními prostředky, jak správně investovat a vyznat se ve finančních záležitostech.

Díky tomuto zručně ztvárněnému komiksu se nejen hrdina knihy, a,e i další naučí, jak se stát finančně zodpovědným."

https://www.me­gaknihy.cz/nau­cne/235961-utecte-z-krysiho-zavodu.html?ut­m_si=RFlidjRTZUc2TWpNM­U9UWXhNak0xT1RZe­A==&utm_pab=0&mat­chtype=&networ­k=g&device=c&cre­ative=631520766­10&keyword=&pla­cement=¶m1=&pa­ram2=&adpositi­on=1o1&campaig­nid=193922770&ad­groupid=19959225­370&feeditemid=&tar­getid=pla-436851164554&­loc_physical_ms=10037­79&loc_interes­t_ms=&searchty­pe=search&gclid=Cjw­KCAjw-7LrBRB6EiwAhh1yX-AwLvM2NjLl3t7w­QO_udd0JU8PX5_4ac­D5lN25PAskRq_i9pAs­KFxoCu20QAvD_BwE

2" Co se týče názvu, termín „krysí závodění“ vznikl tak, že si někdo všiml podobnosti života moderního městského člověka a krysy běhající (prakticky nonstop) v kolotoči stále dokola".

Podle
https://blog.to­mashajzler.com/cla­nek/krysi-zavod-chytili-jste-se

Já jsem si krys nevšímala, , takže nikdy jsem nepraktikovala „moudro“, že čím víc vydělám, tím víc utratím. Rovněž jsem se na žádný vyšší post nevyškrábala. Zůstala jsem řadovým bojovníkem.

Anil teď už krysí závod neběžím.

Jinak se vyhýbat bezohledným „lidským“ krysám, vyděračům, zrádcům,. bezcharakterním lidem atd. td.

Často také tzv. kancelářské kryse, která sedí v kanceláři a nevidí nilc, co se děje kolem ní, nabízejí např. lichvářské půjčky …

Důvěřuj, ale prověřuj …

Další odpovědi
marci1

Krysí závod opustíš, když tvoje pasivní příjmy dosáhnou vyšších částek než tvoje výdaje. Pak jsi finančně svobodný! 🙂

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VfYm1uyx­GDg

ivzez

Radši do něj vůbec nevstoupit…