Jak se dostat ven z uzamknutého pokoje na VŠ koleji?

Co by jste dělali,pokud by jste se nestihli včas odhlásit z koleje a zjistili by jste,že jste zde zamčeni (jakože ani na kartu,kterou normalně máte,se nedostanete ven) a nemůžete se dostat ven? Když na maily ani volání nikdo nereaguje.

Nejlepší odpověď
annas

Kdo to je nikdo? Že by policie nereagovala?

Další odpovědi
Miroslavst

Jak je vidět, máš přístup na internet a tak se divím, že nejsi schopný(á) jakýmkoli způsobem jej využít.
I policie má možnost komunikace přes web.
A pokud na tebe kašlou, jako že ti nevěří, copak kolej nemá zabezpečovací nebo požární systém-hlásiče apod?

anonym

Co otevřít okno a zavolat?
Žádný člověk na chodníku?

bubukaa

ano všechno jde policie,hasiči,112, nebo zavolat s okna

Bumerang

Pokud se ti to stává častěji, poohlédnul bych se po technice jménem „lockpicking“, česky „háčkování zámků“, kdy si paklíči sám otevřeš.