Jak se dostat na humanitární akce???chci pomáhat lidem svou vlastní prací a né penězi..

Chci odjet pomáhat lidem svou vlastní prací .Kamkoli kde můžu být užitečný.Stavět školy pomáhat po katastrofách a tak..

Nejlepší odpověď
silonka33

staci pozadat o mou adresu zde je prace az moc na zahrade u nas doma a v okoli v radi te zde privitame tvou pomoc uvitame za vsechno vrele podekujem a do p…zadi poslem ps ..jeste chces pomoc za dobry skutek pres hubu dostanes papa

Zdroj: domov pomoc v anglii

Další odpovědi
panenka

taky jsme kámošce hledali podobnou práci.ozvali se nám do kahakstánu tak jsme poděkovali a hledame dál.zkus si do vyhledávače zadat humanitarní práce a třeba tam něco najdeš