mi1b2

Jak se dostat ke svym penezum?

Ztrata platebni karty. Potrebuji sve penize zitra, ale pobocky jsou zavrene.

Odpovědi
anonym

V prvé řadě si zablokuj kartu. Pokud nutně potřebuješ peníze již zítra, půjč si je. Jiná rada není!

marci1

Záleží na tom, v jaké bance máš účet. Některé banky mají pobočky ve větších obchodních centrech, které jsou otevřeny každý den. Zkus si pohledat na netu.:-))

McArthur

Za blbost se platí a většinou nezbývá než vydržet do pondělí. Máte-li v kapse 50,– Kč, tak to vydržíte. Hold budete o suchých rohlících.

A určitě hledejte telefonní číslo do své banky nebo přes internetové bankovnictví zablokujte kartu.