milablond

Jak se dostat k reklame?

Mam spousty napadu na originalni reklamy pro ruzne firmy. Mam ty firmy oslovit, nebo jak mam postupovat?

Odpovědi
gecco

Založ si reklamní agenturu a ony firmy oslov…
Nebo se v reklamce nech zaměstnat…
😉

JančaKucera4

Dobrý den, pokud máte spoustu originálních nápadů na reklamy pro různé firmy, je dobré, že chcete své nápady realizovat. Nejlepším způsobem, jak se dostat k reklamě, je oslovit firmy s vašimi nápady. Můžete je kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo sociálních médií a představit jim své nápady. Já jsem nedávno řešila jak zvýšit sledovanost mého webu a naštěstí jsem narazila na firmu, která se postarala o vylepšení viditelnosti. Přeji vám hodně štěstí.