Jak se dostat k penězům, když jsem ztratil doklady a platební kartu?

Nejlepší odpověď
roxy52

Punčochu na hlavu,banán pod kabát a hurá do banky.

Další odpovědi
Dorian

S trochou štěstí ti je vydají na doklad o ztrátě OP a s ověřením podpisu na přepážce

franku

Asi jedině ukrást

Salvaje

Do 15 000 Kč (tuším) by Ti měli dát peníze na základě podpisového vzoru… Teda jak kde, v některých bankách už se na to nehraje… Ale třeba v České spoitelně by měli… Nebo si nech udělat „dočasnou“ občanku, která je tuším na počkání a platí cca měsíc.
Nebo rodný list a náhradní doklad…
Nebo náhradní doklad a cokoli s fotkou…