Nicoleeet

Jak se dostat do videoklipu?

Dobrý den, tancuji už přes 12 let a přijde mi, že ve studiu ve kterým momentálně jsem, tak mě to už nikam neposouvá. Začala jsem chodit po openclassech, ale to mi nějak nestačí. Ať hledám jak hledám, nemůžu prostě nic víc najít. Nemáte někdo zkušenosti s timto posunem někam dál? (Tancuji streetove styly a je mi 16 let.) Brala bych cokoliv co znamená fakt makat, snažit se.. opravdu mi přijde jako bych projela všechny sociální sítě a nic :D Třeba jak se tanečníci dostanou k možnosti točení videoklipu, Tv show, reklam a tak?
Děkuji za odpoved predem a onlouvám se za zkomoleninu myšlenky :d

Odpovědi
led

Na území ČR je pomerne dosť agentúr, ktoré sa zaoberajú „prenájmom“ komparzistov. Pre začiatok si vyhľadajte na internete takúto agentúru v blízkosti vášho bydliska preverte si ju a prihláste na konkurz. Kto neskúsi nič sa nedozvie. Aj keď by prvý zaťažkávajúci konkurz bol neúspešný, treba skúsiť iný. Pozor na požiadavky, podmienky a sľuby agentúr. Vždy si najprv agentúru preverte.

elkon

Videoklip si můžeš natočit sama, nebo s kamarády. Otázka je, bude-li to někoho zajímat. Takových je dnes všude dost. Význam má něco, co tu ještě nebylo, aby to byla „bomba“. Nějaké okoukané, tuctové hopsání nemá smysl.

kelley

Jedna z možností (neříkám že jediná) je sledovat na Facebooku ve skupinách komparzních agentur poptávky na videoklipy. Občas se tam něco objeví. Případně se zaregistrovat na stránkách castingových agentur, hledej na webu…