karel1412

Jak se dostat do střeleckého sdružení?

Dobrý den, nově mi bude šestnáct let a strašně rád bych si udělal zbrojní průkaz na sportovní střelbu. Jde to buď se školou, která je na to zaměřená, anebo přes nějaké střelecké sdružení. Jenže nechci střílet ze vzduchovky, protože na to mám chatu, ale rád bych střílel z ostrých zbraní. Jak? Kam? Doporučujete něco na začátek?

Dodávám, že jsem z Prahy.

Odpovědi
Drap

Přihlas se sem.
http://www.ssku­nicov.cz/
nebo do jiného spolku.

Klaproth

Paragraf 19 zákona 119/2002 – Zbrojní průkaz skupiny B lze vydat osobě starší 15 let, která je členem občanského sdružení zabývajícího se sportovní činností podle národních nebo mezinárodních pravidel a řádů a součástí této činnosti je střelba, jsou-li splněny ostatní podmínky pro jeho vydání.

Smackdown

Taky se na to chystám.

Lamalam

Podej přihlášku.