Jak se dostat do politiky?

Co dělat pro to, abych byla političkou?

Nejlepší odpověď
ReHu

Zpočátku se angažovat v místě bydliště. Pokud je o vaše názory a činnost zájem, nechat se zapsat na kandidátní listinu. Třeba zprvu v místě bydliště a pak postupovovat nahoru.

Další odpovědi
anonym

začni leštit kliky, podbízej se vlivným lidem, založ si facebook a začni makat na osobní propagaci a popularitě, nevynechej jedinou společenskou akci, nech se často fotit s lidmi kteří jsou narozdíl od politika opravdu užiteční. Do všeho co zmerčíš kybicuj a rozumuj i o věcech kterým nerozumíš – publikum tomu taky nerozumí, máš šanci zapůsobit. Pij RedBull a šiř fámu o svém perfekcionismu, tvé skutečné výsledky nejsou tak důležité jako výsledný dojem, který z tvého působení lidé mají.

když tohle vydržíš dost dlouho, skončíš v politice. Přirozeně a neodvratně tam stečeš jak voda do kanálu.
Doplňuji:
to výše popsané je těžná dřina, ale ta ustoupí s dostatečně vysokou politickou funkcí kterou jistě brzy budete zastávat. Pak už jen stačí být vždy za dobře s těmi kteří pomáhají udržovat váš politický kapitál v zelených číslech, občas dohodit nějakou tu státní zakázku, nechat se často citovat při všech příležitostech a vůbec naučit se co nejefektivněji sklízet věhlas a slávu jako vedlejší produkt práce a úspěchu jiných lidí. Hodně štěstí, nám všem.

led

Najprv si musíte skontrolovať, či máte dosť rodinných príslušníkov a priateľov na prípadné ďaľšie funkcie
Potom postupujte podľa ReHu

nabubindes

normálně busem, jezdí tam 37!