kukuricka

Jak se dostat do normalu po dlouhodobe nemoci po ktere nasledoval streptokok? ☹

Hezky den 🙂!
Od unora me trapi teploty ( kolem 37–37,5) lecila jsem se sirokospektralnimi antibiotiky 3×, jelikoz konstatovali chlamydie pneumonie a nejakou infekci. V breznu jsem cely mesic chodila do prace a zacaly mi kolapsove stavy, byly mi doporuceny antidepresiva ( nedelaly mi dobre, zkousela jsem je 2 dny) a kardiolog. Kardiolog mi napsal isoptin- po 14 dnech jsem si isoptin po konzultaci nechala napsat slabsi, jelikoz mi nedelal dobre a spise se mi zachvaty buseni srdce zvysily. Ten take nezabral a vyzkousela jsem Concor5, beru pulku denne uz mesic a pul a v pohode, problemy s tlakem se zlepsily. Zacatkem dubna jsem jela na sluzebku a zkolabovala v aute, na pohotovosti mi udelali ruzna vysetreni a namerili tlak 170 na 110. Dali kapacku s horcikem a az ma MUDr po tydnu zjistila, ze mam streptokoka v krku, nasadila Cefuroxim teva 500mg na 10 dni a v prubehu i Hepa…neco na bolaky v krku, jelikoz jsem mela toho streptokoka v krku…Uz 14 dni nic neberu a trapi me neskutecna unava a bolesti kloubu ☹ Zatim jsem na neschopence a cekam na vysledky imunologickych testu. Od zacatku dubna jsem nedostala menstruaci- dle rentgenu z min tydne tehotna nejsem…A na gynde mi nasli CIN 1… Muzete mi prosim poradit, jak svuj stav co nejlepe zlepsit, abych mohla do prace? Mam dojem, ze se na me nalepilo co mohlo a nevim, jakou mam predpokladat dobu lecby ☹ Jim spousty doplnkovych vitaminu a mam pestrou stravu…A uz zacinam byt dost bezradna. V krvi mam vysoke ASLO, a to 547, na internetu jsem se docetla, ze to tu unavu zpusobuje a nevim jak se toho zbavit ☹ Moc dekuji!!! 🙂

Nejlepší odpověď
pusinka50

Únava a bolest kloubů – z důvodu chlamydie, ale nech si ještě udělat krevní test na EB virus.
Magnesium je na únavu, časté bolesti hlavy, problémy s koncentrací
nespavost a ranní únavu, větší náchylnost ke stresu a depresím, na
bušení srdce.
Probiotika si kup od firmy GS. Ta, která podpoří samovolný vývoj „zdravých“ bakterií ve střevě, aby si je střevo samo začalo „vyrábět“.
Jsi si naprosto jistá, že za tvé kolapsy a vyskočení krevního tlaku nemůžou nervy, stres, spěch, psychické napětí? Zeptej se v rodině, zda rodiče či sourozenci netrpí také srdeční arytmií, ikdyž je srdce zdravé, bývá to dědičné. Každopádně si kup tlakoměr, stojí kolem 400 Kč ve zdravotnických potřebách či lékárně průběžně si měř tlak a ve chvílích, kdy se necítíš dobře, abys léky na tlak nebrala zbytečně, mohou mít efekt opačný. Totiž jestli máš kolísavý tlak a to zřejmě máš a vezmeš si pilulku na vysoký tlak když máš ale ve skutečnosti nízký, tak opravdu můžeš zkolabovat, neboť máš po pilulce extrémně nízký tlak. Chce to vozit ssebou tlakoměr na zápěstí, Isoptin mně nevyhovoval, byl pro mě slabý, mám střídavý tlak, beru Vasocardin, ten je dobrý, ale způsobuje takové modravé flíčky na nohou.
Na chemické doplňky stravy se vykašli. Nahraď je ještě více zeleninou a ovocem. Pij acidofilní či kefírové mléko a jez jogurty k obnovení střevní mikroflory.
Přečetla jsi si vůbec na internetu o chlamydii pneumonie? Je to velmi závažné onemocnění a možná celoživotní. Je třeba dát do kupy imunitní systém, lehké procházky venku a odpočívat, spát. Víc mě momentálně nenapadá. Držím palce.

Odkaz: http://www.chla­mydie-chlamidie.cz/