milablond

Jak se dostat do nejake zajimave spolecnosti?

Mam tim na mysli „lepsi“ spolecnost movitejsich a vzdelanych lidi. V baru je nepotkam… Bydlim v Praze, muzete byt i konkretni. Moralizujici komentare si usetrete na jine otazky. Dekuju
Doplňuji:
Kdo nerozumi otazce, at neodpovida vubec. Nejedna se tu o zadne zlatokopectvi…

Nejlepší odpověď
gecco

V baru je klidně potkáš, ale vezmou tě max. do postele…
;-D
Pokud chceš „zajímavé lidi“ potkat tak, aby se s tebou ´bavili´, musíš už někoho z dané společností znát (musí tě pozvat a představit – lidé z „lepší společnosti“ jsou opatrní a na zlatokopky ´citliví´).
Varianta „B“ – jsi-li chytrá, potkáš je v práci…

Doplňuji:
Zřejmě nerozumím otázce – tak ji upřesni…
😁
Pokud jsi chytrá a úspěšná, takové lidi potkáváš běžně.
Pokud nejsi, budeš se mezi ně cpát z nějakého důvodu – a ten, nejsi-li zlatokopka, je mi záhadou – o čem si s nimi budeš povídat???
😁

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Pokud jsi sama chytrá a vzdělaná, dobrá společnost si najde tebe.

Kelt

Zajímavá otázka. Píšete , že se chcete dostat do nějaké lepší společnosti, ale nepíšete proč. Nepíšete proč se tam chcete dostat, co si od toho slibujete a že nevíte, jak to udělat. Bydlíte v Praze a máte spoustu možností, jak to udělat. Především předpokládám, že nechcete být ve společnosti nějakých osobností, jenom proto, abyste mohl někomu vyprávět, že jste seděl vedle XY. Chcete-li se setkak s malířem, tak běžte na tu výstavu, kde malíř vystavuje, promluvte si s ním a najděte něco společného a pak uvidíte. To uvádím jako příklad. Pokud malířství nerozumíte a přečtete si nějaké informace o některém díle a jinak nebudete vědět nic, tak Vás ten malíř vyslechne možná a půjdete každý dál. Místo malíře si dosaďte hudebníka, umělce, politika a pod. Když chcete jít mezi vzdělané lidi, vyplňte si Mensa test, a když splníte podmínku, budete mezi lidmi s vysokým IQ. Můžete jít studovat nějaký obor, nebo se zeptejte na nějaké vysokéí škole v Praze s kým spolupracují. V Praze jsou ministerstva, velvyslanectví, vedení firem a všude jsou lidé. To je takový problém zvednout telefon, nebo tam osobně zajít a domluvit se se sekretářkou? Třeba by vám takové setkání umožnila. A vy se pak rozhodnete, zda ano, nebo ne. Koneckonců je každý člověk, ať je to politik, generální ředitel, předseda soudu, každý jí a pije, dýchá a spí atd. Hlavně musíte vědět proč se s takovými lidmi chcete seznámit, jak už nějak najdete.

arygnoc

stačí nakontaktovať koktu.
sice riskujete pár faciek od prebujnelej bloncky, ale kokta vás dostane kamkoľvek a bude vás to stáť iba pošahané cici-rici.

veselé zlatokopanie.

;-Q

anonym

Skoč nějakému vlivnému, bohatému pod auto, ale tak, aby ti lehce poškrábal fasádu. A budeš známá po celé republice.

P.S. I když jsi (asi) bloncka, neber to vážně!

Agneta

Taj například tady :
ferfqaqa?- kuzgzjtdse!..o­piopp)ouzf¨§plú­púpih…%////luk­jg…jkzguzg: ♫♫…►htgf:jgtf_-"BB"iuzfztf684587:D­DD
Je to velice zajímavá společnost, mohu jen doporučit:D

Stingo

Kup si treba VIP vstupenku za nekolik tisic na koncert a potkas tam samy lepsi lidi.

carpediem

Můžeš dělat šlapku v nějakém lepším podniku:-DDD To je tam samá lepší společnost:-DDD

Lamalam

Zůstaň tady na Odpovědích. Občas je tu velmi „zajímavá“ splečnost.

ivzez

Milablond,
obávám se, že otázce všichni rozumíme lépe, než byste si přála.

Vzdělaní lidé nepovažují společnost movitějších za „lepší“,
proto do ní nechodí (maximálně z donucení).

Každý má kolem sebe takovou společnost, jakou si zaslouží.
Já mám kolem sebe vynikající společnost, úžasně inspirující …

Ale to by pro Vás asi nebylo, že?

www

Buď tím, že budeš sama vzdělaná a movitá, nebo tím, že se na někoho z nich přilepíš coby jeho ‚dekorace‘ 🙂

marci1

Pokud bys napsala jen „vzdělaných“, tak bychom to pochopili, ale jelikož v otázce píšeš „movitějších“, tak co si máme myslet ? Chceš být jen v prostředí, ve kterém by ses cítila „dobře“, bez jakéhokoliv jiného úmyslu ? Už Tvoje 1.otázka „Kde hledat svobodného prince na bílém koni ? Jak jste se seznámili vy ?“ více svědčí o tom, že hledáš bohatého a vzdělaného „prince“. 🙂

Hlada

Movitější lidé vytvářejí společnosti obchodní, nikoli společenské. Kdyby tak trávili čas, přestali by být movitými. S movitějším člověkem se můžeš potkat v rámci svého podnikání nebo při nějakém náročnějším koníčku, třeba na sportovním letišti. Jinak je tomu u vzdělaných a inteligentních lidí. Tam už je z čeho vybírat.
http://www.mensa.cz
http://www.le­arned.cz
http://www.avcr.cz