klob1

Jak se dostat do ETA 7019?

Zdravím,
mám pravděpodobně špatný spoj v regulaci otáček. už mi to dělala regulace u jiného. nebo max uhlíky. Prošla jsem na netu pár rad, jak rozdělat ponor. mixer a dostat dovnitř. Jéénže , tady nějak to nejde. Zkusila různě kroužek, různé tzv, zámky, zkusila obříznout, ale nic. Vůči sobě to otáčím, ale ven ne a ne to dostat. Máte někdo již zkušenost jak přímo jak tento by se dal rozdělat? Jsem nějak v koncích. Dost rad a videí, ale žádná nešla uplatnit. A myslím, že jej jen tak vyhodit je škoda, když je to prkonina ve skutečnu. A kvalifikace je hned na nic. Děkuji.

Odpovědi
mosoj

Velice snadno. Jen vědět kam máčknout a za co zatáhnout a co dělat první. Podobně jsem se dobýval do vysavače (starého) . Různě jsem i uřízl co vadilo a nic. Když jsem to konečně rozmontoval, divil jsem se jak je to jednoduché. V podstatě jsem to rozebíral správně, ale bohužel záleželo na pořadí úkonů!!!, které jsem samozřejmě nedodržoval.

terry

Mohou ti poradit v prodejně nebo odnést do servisu.