Respire

Jak se dostat do dobré basketbalové formy ?

Je mi 13 let a chtěl bych začít hrát basketbal. Hrál jsem ho asi v 8 letech, ale přestěhovaly jsme se a já musel přestat. Dnes jsem se rohodl, že začnu znovu. Na svůj věk jsem poměrně vysoký. V mé přestávce jsem žil poměrně nezdravě, ale s balonem si pořád rozumím. U domu mám 1 betonový plácek a 1 koš. Prosím vás o nějaké rady, jak získat dobrou kondičku, nějaké cviky co budu potřebovat, co mám trénovat na tom koši..prostě, co mám dělat abych se dostal do základu a co trénovat ve volném čase. Děkuju moc za všechny odpovědi :)

Odpovědi
anonym

Začni chodit do oddílu a tam trénuj – na dálku ti nikdo nepoví, co se potřebuješ učit (v jaké si kondici a jak zvládáš techniku) a i jaké cviky a jak cvičit (nevhodným prováděním cviků si můžeš i dost ublížit – zejména ve tvém věku, kdy se tělo vyvíjí).