Kajuss Noime

JAK SE DOSTAT DO BELGIE LEVNĚ

Zdravím, v létě plánujeme s kamarádkou výlet na známý Tomorrowland .. a potřebovaly by jsme poradit, jak se tam nejlevneji dostat (nejlepe letadlem do Bruselu a od tam jakkoliv do Antwerp). Je nám pod 25 let, takže mládežník ve výběru na stránkách leteckých spol. atd. Díky za radu, moc by jste mi pomohli

Nejlepší odpověď
MichalN

stopem

Další odpovědi
Děda Louda

Pěšky.

lukas.zmizik

pockat si na mne, az tam pojedu s busem, pak zadarmo, anebo ti sezenu kamion…pak taky zadarmo.))

venkovan

Nejlevněji neznamená nejlépe. Ale vsadím se, že někde na vyhledávačích se najdou možnosti jak si sestavit plán cesty.

Jindri

Toto je nejlevnejsi a nejrychlejsi co muzete najit, je to tkzv. cestovka, kdyz jede nekdo z cech, ci slovenska. Obcas jsou problemy s domluvou, ale da se to prezit, kdyz odjizdite z domoviny.

Zdroj: http://ceslobe­.org/travel.php