anonymka01

Jak se dostanu z Prahy ÚAN Florenc na stanici Praha Na Knížecí?

Potřebuju poradit. Dneska dojedu do Prahy autobusem na Florenc a nevím jak se mám dostat na nástupiště autobusů „Na Knížecí“. Budu tam mít málo času a nerada bych tam bloudila. Dívala jsem se na idos a posílá mě to metrem na Anděl ale není mi moc jasné jak a co tak se radši zeptám. Díky:)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Z Florence metrem „B“ do stanice Anděl (7 minut jízdy), ze stanice zvol výstup směrem Na knížecí.