jiriii

Jak se dostanu (vlakem, autobusem) z Příbrami nejrychleji do Ostravy? Děkuji

Doplňuji:
Toto je otázka!! Až budu mít čas koukat do j.řádu tak se na to ptát nebudu!

Nejlepší odpověď
Drap

Zkus pohledat v jízdních řádech. Tady jsou otázky a ne informace

Další odpovědi
mj81

Zjistit si spojení na www.idos.cz trvá určitě míň, než napsat sem tenhle dotaz a přečíst si všechny odpovědi, určitě míň než minutu. Z Příbrami můžeš jet do Prahy vlakem nebo busem (bus jede každou chvíli, vlaky asi po hodině) a pak dál z Prahy do Ostravy ti to jede taky každou chvíli. Ale když nedokážeš napsat ani datum a čas cesty, nikdo ti sem žádná konkrétní spojení nenapíše, je jich moc. Navíc autobusy i vlaky jezdí jinak v pracovní den, jinak v pátek, jinak v sobotu, jinak v neděli, …
Ale pochybuju, že si najdeš čas na to, abys ty odpovědi přečetl, když nemáš čas ani na to, aby sis to spojení našel sám…

bolak

No hlavně nepíšeš kdy. To je totiž dost důležitej parametr.

Pokud myslíš teď hned tak ti to jede v 18:50 z polikliniky.

Odkaz na IDOS připojuji níže.

Zdroj: jizdnirady.id­nes.cz/vlakyau­tobusy/spojeni/?da­te=26.10.2011+St&ti­me=18%3a21&f=P%c5%99%c3%­adbram&t=Ostra­va&fc=1&tc=1&di­rect=false&by­arr=false&sub­mit=true&af=tru­e&lng=C

hanulka11

busem nejspíš do Prahy a pak ti jede z Florence Student Agency do Ostravy/autobus/
????????třeba poradí někdo líp

mosoj

Hoď to do IDOSU. Najde ti vše.

http://www.tu­ristika.cz/jiz­dni-rady/autobusu

Napsat nástupní místo a cíl snad není tak zdlouhavé.
Je to otázka pár úhozů a odentrování.

http://jizdni­rady.idnes.cz/au­tobusy/spojeni/