bolak

Jak se dostanu ve Win7 do složky na disku z mého předchozího počítače?

Dal jsem si do nového počítače disk z mého předchozího počítače a chtěl jsem si zkopírovat pár souborů, který jsem měl tenkrát na ploše, ale vůbec mě to nechce pustit na můj účet do složky Document Settings, píše to „přístup odepřen“ a šlus.
Doplňuji:
A když je takhle bloklej celej disk, a nechci to dělat u každý složky zvlášť, jde to taky?

Odpovědi
pl4toon

http://www.1001­.cz/documents/new­page.html
http://techne­t.microsoft.com/cs-cz/library/cc753659­.aspx

Doplňuji:
ad Doplněna: Ano jde. Při změně vlastníka složky zaklikněte volbu „Nahradit vlastníka v podřízených kontejnerech a objektech“. Tím přeberete vlastnictví všeho, co obsahuje složka, kterou chcete převzít.

bolak

pl4toon: Tak jsem to udělal a postupně mi to projíždělo všechny složky a měnilo u každý složky automaticky vlastnictví, ale asi u 60 složek mi vyskočila chyba „přístup odmítnut“, a zrovna u tý u který to potřebuju – „Document and Settings“ a pak ještě u několika složek v Program Files, takže co teď?

bolak

A když kliknu na vlastnosti složky, tak je tam pořád zaškrtnutý „pouze ro čtení“ a když se to pokusím změnit, vyhodí mi to hlášku že to může udělat pouze správce a když na to pak kliknu (jako administrátor), vyskočí „Při použití atributů u následujícího souboru došlo k chybě“ a pod tím název složky a „přístup odepřen“.

pl4toon

Opravdu ta složka něco obsahuje, není to jen zástupce? Mrkněte se na velikost.

bolak

Dobrý, už se mi to nějakým způsobem podařilo obejít. A nebyly tam jen zástupci, právě že jedna ta složka, kterou jsem měl odepřenou byla i původní plocha win a obsahovala důležitý dokumenty, který jsem si tam uložil. No nic, už to funguje, takže je to fuk :)

pl4toon

Ok, hlavně že to šlape :)