Avatar uživatele
bolak

Jak se dostanu ve Win7 do složky na disku z mého předchozího počítače?

Dal jsem si do nového počítače disk z mého předchozího počítače a chtěl jsem si zkopírovat pár souborů, který jsem měl tenkrát na ploše, ale vůbec mě to nechce pustit na můj účet do složky Document Settings, píše to „přístup odepřen“ a šlus.
Doplňuji:
A když je takhle bloklej celej disk, a nechci to dělat u každý složky zvlášť, jde to taky?

Upravil/a: bolak

Zajímavá 0 před 3954 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
pl4toon

http://www.1001­.cz/documents/new­page.html
http://techne­t.microsoft.com/cs-cz/library/cc753659­.aspx

Doplňuji:
ad Doplněna: Ano jde. Při změně vlastníka složky zaklikněte volbu „Nahradit vlastníka v podřízených kontejnerech a objektech“. Tím přeberete vlastnictví všeho, co obsahuje složka, kterou chcete převzít.

Upravil/a: pl4toon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

pl4toon: Tak jsem to udělal a postupně mi to projíždělo všechny složky a měnilo u každý složky automaticky vlastnictví, ale asi u 60 složek mi vyskočila chyba „přístup odmítnut“, a zrovna u tý u který to potřebuju – „Document and Settings“ a pak ještě u několika složek v Program Files, takže co teď?

před 3954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A když kliknu na vlastnosti složky, tak je tam pořád zaškrtnutý „pouze ro čtení“ a když se to pokusím změnit, vyhodí mi to hlášku že to může udělat pouze správce a když na to pak kliknu (jako administrátor), vyskočí „Při použití atributů u následujícího souboru došlo k chybě“ a pod tím název složky a „přístup odepřen“.

před 3954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pl4toon

Opravdu ta složka něco obsahuje, není to jen zástupce? Mrkněte se na velikost.

před 3954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Dobrý, už se mi to nějakým způsobem podařilo obejít. A nebyly tam jen zástupci, právě že jedna ta složka, kterou jsem měl odepřenou byla i původní plocha win a obsahovala důležitý dokumenty, který jsem si tam uložil. No nic, už to funguje, takže je to fuk :)

před 3954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pl4toon

Ok, hlavně že to šlape :)

před 3954 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek