pas

Jak se dostanu v mobilu HUAWEI přes nastavení k funkci vývojáři?

Dobrý den, na displeji mobilu se objevila tečka-kolečko. Snad se to dá nějak zrušit. Někde jsem četl, že to lze přes funkci vývojáři. Poradil by mi někdo? Děkuji

Odpovědi
aliendrone

Nwm vocogo, přes čínské mobily nejsem expert. Ovšem pokud ti jde o to, dostat se k možnostem pro vývojáře, tak strejda G ti jistě vyhledá bambilion odkazů „jak na to“. Zadej „huawei nastavení pro vývojáře“ a schválně jestli se pletu. ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

pas

Děkuji, vlastně je to prosté..