hubickova

Jak se dostanu na osmičkovou verzi hry World of tanks?

Po spuštění hry se mi automaticky zaktualizovala na devítkovou verzi a nechce se rozjet.Mám slabší grafickou kartu a novou kupovat nebudu.Jde se vrátit na starší verzi hry?

Odpovědi
ixpektix

Bohužel, nejde máš 2 možnosti, buď si koupíš novou grafiku, nebo komplet pc protože pak zas nebude třeba stíhat ram paměť
A nebo druhá možnost ta horší už jsi nezahraješ pod podmínkou 1 možnosti.
blbé možnosti co mám ten samý problém hra se sice rozjede ale fps je asi 5 stim se hrát opravdu nedá 😉