Avatar uživatele
anonym

Jak se dostanu na Market v mém mobilu?

Již 4 roky mám mobil Sony Ericson-xperia mini pro, ale mám problém...... Už asi půl roku se nemůžu dostat přes wi-fi na Market (tam kde se stahují hry…). Když se přihlásín k wi-fi a ,,kliknu" na market, tak se mě na mobilu zobrazí modrá tabulka s názvem Přihlášení ke Googlu-Zadali jste nesprávné heslo nebo jste změnili účet. Prosím zadejte heslo znovu. A je tam kolonka pro zadání hesla. Jenže já to heslo nevím, zapoměla jsem ho, a není tam žádná kolonka s názvem: ,,Zapoměli jste své heslo…"
Nevíte co mám dělat, abych se na market dostala? Jak si to heslo mám změnit?
Doplňuji:
Aha, a jak si ho mám změnit nebo udělat nový? vůbec se v tom neorientuji a neumím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nevíteto?

Udělěj si na googlu svůj email, pak se tam jenom přihlásíš 🙂
https://accou­nts.google.com/Sig­nUp?service=ma­il&continue=https%3A%2­F%2Fmail.google­.com%2Fmail%2F%3Ftab%­3Dwm<mpl=de­fault

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vlosa_xD

Jednoduše na PC si buď udělej nový účet nebo si to změň 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Děkuji moc, ale mám problém, přes internet jsem si vytvořila nový učet, na mobilu jsem se přihlásila k wifi a snažila se dostat na market, ale opět mě to vyhodilo tu tabulku s uživatelským jménem tím starým co sme měla, a chce to heslo, ale to nevím, a já vím jen to nové co jsem si ted vytvořila........ co s tím ? děkuju ..............

před 3465 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Já teď nemám nic s Androidem po ruce, ale dopoledne jsem rozjížděl známému nový tablet a tak vím, že je tam někde v nastavení Google účet a lze ke stávajícímu účtu další účet přidat. Pohledej.

před 3465 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jo máte pravdu, moc děkuji

před 3464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jo máte pravdu, moc děkuji

před 3464 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek