Jak se dostanu na Market v mém mobilu?

Již 4 roky mám mobil Sony Ericson-xperia mini pro, ale mám problém...... Už asi půl roku se nemůžu dostat přes wi-fi na Market (tam kde se stahují hry…). Když se přihlásín k wi-fi a ,,kliknu" na market, tak se mě na mobilu zobrazí modrá tabulka s názvem Přihlášení ke Googlu-Zadali jste nesprávné heslo nebo jste změnili účet. Prosím zadejte heslo znovu. A je tam kolonka pro zadání hesla. Jenže já to heslo nevím, zapoměla jsem ho, a není tam žádná kolonka s názvem: ,,Zapoměli jste své heslo…"
Nevíte co mám dělat, abych se na market dostala? Jak si to heslo mám změnit?
Doplňuji:
Aha, a jak si ho mám změnit nebo udělat nový? vůbec se v tom neorientuji a neumím

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

Udělěj si na googlu svůj email, pak se tam jenom přihlásíš 🙂
https://accou­nts.google.com/Sig­nUp?service=ma­il&continue=https%3A%2­F%2Fmail.google­.com%2Fmail%2F%3Ftab%­3Dwm<mpl=de­fault

Další odpovědi
Vlosa_xD

Jednoduše na PC si buď udělej nový účet nebo si to změň 🙂

anonym

Děkuji moc, ale mám problém, přes internet jsem si vytvořila nový učet, na mobilu jsem se přihlásila k wifi a snažila se dostat na market, ale opět mě to vyhodilo tu tabulku s uživatelským jménem tím starým co sme měla, a chce to heslo, ale to nevím, a já vím jen to nové co jsem si ted vytvořila........ co s tím ? děkuju ..............

cochee

Já teď nemám nic s Androidem po ruce, ale dopoledne jsem rozjížděl známému nový tablet a tak vím, že je tam někde v nastavení Google účet a lze ke stávajícímu účtu další účet přidat. Pohledej.

anonym

jo máte pravdu, moc děkuji

anonym

jo máte pravdu, moc děkuji