Borco

Jak se dostanu do senátu bez politické strany Sám co ktomu potřebuji???

Nejlepší odpověď
verka

Jenom občanku. Jednání jsou občanům přístupná.

Další odpovědi
hanulka11

Asi horko těžko

Kdyby se sestavoval průměrný kandidát na senátora, byl by to pravděpodobně politik, který dlouhodobě působí na komunální úrovni, nejspíš by oslavil pětapadesáté narozeniny a každopádně by byl muž. Podle informací českého statistického úřadu se totiž průměrný věk kandidátů do Senátu s každými volbami zvyšuje. Naopak žen, které křeslo senátorky láká, neustále ubývá.

Otázka byla položena dvojsmyslně , chcete být členem senátu nebo jen přísedícím?

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/podzimni-volby/kdo-chce-do-senatu-kastelan-pretty-woman-i-vyzkumnik-nasa_183426.html