dgfdgf

Jak se dostanu do novýho HDD, kterej jsem ted připojil k počítači?

Nejlepší odpověď
Dochy

To je jednoduchý. Zas ho odpojíš, vezmeš šroubovák a rozšroubuješ. Je to jen tak asi 6–8 šroubků. To dáš.
Nebo se ptáš na něco jinýho?

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Pokud se Ti neozve sám v adresáři a prdnou Ti nervy, tak je možno taky použít sekeru. Ale jde o „nevratné“ řešení.:-) Pak už jej k reklamaci určitě nepřijmou.

Arne1

Dochy: je dobré podotknout, že šroubovák nemůže být obyčejný, většinou jsou na HDD torxy.

Dochy

To máš pravdu, ale snad má oči… 😉