Jak se dostanu do mejlu,když mi nejde jedno písmenko?

Nejlepší odpověď
Awe

jak nejde ti písmenko?Na klávesnici?V tom případě použíj klávesnici na monitoru ve funkcích OS

Další odpovědi

A a Á á B b C c Č č D d Ď ď E e É é Ě ě F f G g H h Ch ch I i Í í J j K k L l M m N n Ň ň O o Ó ó P p Q q R r Ř ř S s Š š T t Ť ť U u Ú ú Ů ů V v W w X x Y y Ý ý Z z Ž ž

kopírovat ;)

HOLAS

určitě máš kolem mailu spoustu textu, kde to písmenko je, takže stačí CTRL+C a pak CTRL+V :)

petra15

no udelej to jako já…najdi si v popelnici jiný…:-)xD
Doplňuji:
…notebook 🙂

Nevíteto?

Nabídka start→všechny programy→ složka Příslušenství→slož­ka Usnadnění přístupu→Klávesnice na obrazovce nebo kopírovat a vložit 🙂

Pecudka

kopírovat a vložit 🙂

anonym

ASCII tabulka vše vyřeší, stačí dohledat na netu a pak ALT+97 = a

anonym

Awe Kde to je? Nevím, o čem píšeš, to musíš víc polopXticky 🙂

cochee

Musíš taky polopXticky říct, jakou odrůdu Windows máš (předpokládejme, že máš vůbec Windows 🙂 ) v různých Windows se do toho leze různě.

anonym

Už vím jk, nedošlo mi to hned, nemůžu psát, nikdo by tomu nerozuměl, nejde mi npst mlý krátký á 🙂

Mc Merkurion

tady ho máš (jájich mám dost): aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaaa

anonym

XP

anonym

Zpět, plxtí, že nevim, kde to je, v usnxdnění to není, funkce kláesnice txky ne

okno (to mezi ctrl+alt)+R a tam napis osk a dej ok

cochee

Je to v Usnadnění. Start-Všechny programy-Příslušenství-Usnadnění-Klávesnice na obrazovce. POkud to tam fakt nemáš, použij v hlavním menu Spustit a napiš bez uvozovek „osk“ a Enter. A jinak platí jak česílkovo Alt+97, musíš mít ale numerický blok (tekže pokud jde o notebook, nemusí to fungovat) (čili: stisk a přidržení levého alt, na numbloku stiskneš po sobě 9 a 7 a pustíš Alt), tak platí i to obtáhnutí myší libovolného a a Ctrl-c, pak umístění kurzoru na místo, kde chceš a napsat a Ctrl-v.

anonym

cochee, tohle bylo snadný, děkuju Vám,chvíli to budu muset používat.

Mc Merkurion

klikni dolu na černou lištu,hlavní panel,vyber panely nástrojů a tam vstupní panel…