Avatar uživatele
panenka

jak se dostanu do media player

dobrý den potřebuji vědět jak se dostanu do media player kde se mi po stáhnutí zapnou filmy.dnes jsem si chtěla stáhnout jeden film a ukázalo se mi že už je stahlý v počítači.(zřejmě tam již byl uložen od prvních majitelů)ráda bych se na to podívala popřípadě vymazala prosím o radu jak na to děkuji
Doplňuji:
Miroslave já jsem dala uložit ale jak jsem dala uložit a vybrala složku ukazuje se mi žejiž to je stahlé.ale na počítači to nemůžu najít napadlo mě jedině že v tom media player zmáčnout file a tam to zkusit vyhledat ale nevím jak na to víš?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ach jo, podle toho co jsem už tady četl, ty jsi nenapravitelná :D Už ti tady někdo radil, že máš při stahování vždy použít uložit a tam ti to i ukáže kam to chceš uložit.
Nyní ti nezbývá nic jiného, než start-hledat a tam si určíš co chceš ledat. Zadej všechny obrázky, video pak zadej jen video. Ještě bych doporučil možnosti a zaškrtni skryté složky, aby to hledalo všude.
Jinak na vyhledávání wmp nemá s tím nic společného.
Až ti to najde všechna videa, máš možnost vybírat které to je.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Jenže pokud zmáčkeš ve wmp file, je to samé, jako když dáš soubor-otevřít… pokud nevíš kde to je, musíš hledat.
Další možností je zkusit znovu stáhnout, ale uložit jinam-do jiné složky.

před 5159 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek