panenka

jak se dostanu do media player

dobrý den potřebuji vědět jak se dostanu do media player kde se mi po stáhnutí zapnou filmy.dnes jsem si chtěla stáhnout jeden film a ukázalo se mi že už je stahlý v počítači.(zřejmě tam již byl uložen od prvních majitelů)ráda bych se na to podívala popřípadě vymazala prosím o radu jak na to děkuji
Doplňuji:
Miroslave já jsem dala uložit ale jak jsem dala uložit a vybrala složku ukazuje se mi žejiž to je stahlé.ale na počítači to nemůžu najít napadlo mě jedině že v tom media player zmáčnout file a tam to zkusit vyhledat ale nevím jak na to víš?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ach jo, podle toho co jsem už tady četl, ty jsi nenapravitelná :D Už ti tady někdo radil, že máš při stahování vždy použít uložit a tam ti to i ukáže kam to chceš uložit.
Nyní ti nezbývá nic jiného, než start-hledat a tam si určíš co chceš ledat. Zadej všechny obrázky, video pak zadej jen video. Ještě bych doporučil možnosti a zaškrtni skryté složky, aby to hledalo všude.
Jinak na vyhledávání wmp nemá s tím nic společného.
Až ti to najde všechna videa, máš možnost vybírat které to je.

Miroslavst

Jenže pokud zmáčkeš ve wmp file, je to samé, jako když dáš soubor-otevřít… pokud nevíš kde to je, musíš hledat.
Další možností je zkusit znovu stáhnout, ale uložit jinam-do jiné složky.