Jak se dostanou videa z koncertů filmů na web?

Přece na koncerty Vás ochranka s mobilem, foťákem, kamerou nepustí. Každá společnost pořádající koncerty má v podmínkách, že na koncert nesmíte se záznamovým zařízením.

Odpovědi
anonym

vždy se najde někdo komu se podaří ten záznam pořídit, je to takový adrenalinový sport.

i kdyby si mel vzit dotycny s sebou spionazni kameru ukrytou v propisce za uchem 🙂