Jak se dostane řidič sněžného pluhu ráno do práce?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud předpověd hlásí velké sněžení, jsou řidiči pluhů v práci obvykle dříve, než to spadne.

Další odpovědi
Gabi Vlk F.

Na lyžích a nebo na sněžném skútru a nebo se prohrabe ručně. Ovšem nejlepší by bylo brát si práci domů, což ovšem vždy nejde.

anonym

Řidič se dostane do práce tak, jak tisíce jiných kde není protažená silnice.
Buď autem projede ten sníh na silnici a když to nejde, tak musí jít pěšky třeba x km do práce.
V naší vesnici bylo dříve družstvo, kde traktoristi v změ už ráno ve čtyři hodiny protahovali silnici až ke hlavní silnici.Po revoluci nám družstvo zrušili a dneska musíme čekat nejméně do deseti hodin než se silničáři uráčí přijet, protože jsme silnice třetí třídy a ta se protahuje až když jsou ostatní silnice protažené.
Takže jsem si musel řídit budíka na čtvrtou hodinu, abych viděl kolik je sněhu a podle toto se mohl vypravit do práce.

gecco

Má pracovní (ná)stroj zaparkovanej před barákem – ani řidič sněžného pluhu neni blbec…
😉

Pepa25

lahny: Proč mluvíte v minulém čase? U nás to tak pořád funguje, jen to není záležitost zemědělského družstva, ale traktoru nasmlouvaného obecním úřadem, který udržuje místní komunikace a samozřejmě při tom sjede i hlavní cestu až po silnici první třídy. Silničáři v deset to už jenom posypou inetním posypem (protože CHKO).

anonym

U nás sice mají 2 soukromníci traktor, ale městský úřad (protože jsme malá vesnice a patříme pod město) s nimi žádnou smlouvu nemá, takže musíme čekat až nám silnici protáhnou silničáři.
Prtoto stále říkám, zlatí komunisti, protože za nich jsme se na naší vesnici měli lépe.
Školka, škola, prosperující družstvo, prodejna Jednoty a každý čtvrtek přijížděl pojízdný řezník a měl všechno, hospoda s tanečním sálem a tudíž i s tělocvičnou pro Sokol,autobusové spojení na všechny tři směny do blízkého města zrovna tak odvoz z těchto směn.
DNESKA Z TOHO NEMÁME NIC.Budova školy a školky se rozpadá, budova hospody též.O silnici jsem už psal a autobusy nejezdí ani na jednu směnu.

gecco

(y)