paul1

Jak se dokážete dobře naladit?

Smích je lék duše. Čtyřleté dítě se v průměru denné zasměje třistakrát. Dospělý člověk jen patnáctkrát. William James jednou řekl: „Nesmějeme se proto, že jsme šťastní. Jsme šťastní proto, že se smějeme.“ Zkoušeli jste někdy se rozesmát podle násl. videa?
https://www.bin­g.com/videos/se­arch?q=sm%c3%ad­ch&&view=deta­il&mid=7CD83DA3A6B07FB31­8D87CD83DA3A6B07FB318D8&­rvsmid=D3034C8046853E­E8E1E0D3034C8046853E­E8E1E0&FORM=VDMCNR
(zdroj – kniha: „Mnich, který prodal své ferrari“)

Rozesměje mne způsob podle:

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiným způsobem

Dobrá komedie, baviči typu Náhlovského, Mládka, Novotného a dalších. Štamprlička něčeho dobrého to jistí 🤣.

Další odpovědi
jirka F

Jiným způsobem

Kouknu se na komentáře pod článkem na Idnes.cz a hned je mně veseleji.

Kelt

Jiným způsobem

Pokud to není uvnitř, nepomůže vám nic vnějšího – ani filmy, vtipy, To vše je humanitární pomoc z venku Navíc smát se několikrát vtipu .. nevím.

aliendrone

Jiným způsobem

Tohle neřeším, protože dobrá nálada na mě leze tak nějak automaticky sama od sebe. Vlastně stačí, když dostatečně dlouho zamezím tomu, aby mi do toho někdo házel vidle. :)

Pak jsem vysmátý jak Kepler po konzumaci vlastních rozpouštědel. ;) :D :D

led

Jiným způsobem

Dobrá nálada je nosný prvok dlhého života.
Využite svoj čas počas pádu z Burj Khalifa (Dubaj) obdivovaním egyptských pyramíd a americkej flotily v Perzskom zálive.
https://s8318­.pcdn.co/wp-content/upload­s/2015/02/View-from-Burj-Khalifa-with-shadow.jpg

Rokio

Jiným způsobem

Mojí prací, hraním strategické, či RPG PC hry, nebo sledováním dobrého gameplaye.

JežíšKristus

Jiným způsobem

Vždy mne pobaví osoby, které na českém webu píší slovensky.

led

JežíšKristus, som rada, že som prispela k vášmu zábavnému poznaniu. Pre vašu radostnú spokojnosť nemôžem už len kvôli vám prestať so slovenčinou na tomto českom webe. Zatiaľ využite svoj čas počas pádu zo svojho osobného „Burj Khalifa“ obdivovaním krás slovenského jazyka.
Dobrá nálada je nosný prvok dlhého života.

paul1

Ještľ jeden druh smíchu: Patrik Hartl
https://www.bin­g.com/videos/se­arch?q=sm%c3%ad­ch&&view=deta­il&mid=2E4210A0B9D63BB94­5AC2E4210A0B9D63BB945AC&­&FORM=VDRVRV