dust8

Jak se do celodřevěných domů postavených z klád zabudovává elektrika?

Nejlepší odpověď
dubraro

Vede se po povrchu trámů.

Další odpovědi
Drap

Předvrtají se díry pro elektriku předem, a kabely se protahují často při montáži domu. Toto se týká srubů a roubenek. U dřevěných staveb , jak se dnes prezentují sendvičové konstrukce je to jedno. Neni problém dát elektriku tam kde potřebuji při zakápění stěny.