Kelt

Jak se díváte na to, že v otázkách se používají jména účastníků? To není etické.

Podle mne má tento portál sloužit k tomu, že účastníci pokládají otázky a ti, co k tomu mají co říci, něco uvedou, řeknou svůj názor. Jsou zde témata vědecké, kulturní, historická, právní, a pod. Ale uvádět v otázce jména účastníků, jejich přezdívky, přirovnávat je k upírům, psům a pod, mi připadá přinejmenším neetické a proti pravidlům. Pokud si někdo zvolí dva nebo více účtů a vystupuje na nich pod různými jmény a někdo jiný to tady dokazuje, tak tím se ztrácí smysl tohoto portálu. Jaký na to máte názor? Děkuji.

Nejlepší odpověď
zjentek

Mám na to stejný názor. Je to s prominutím prasárna a obávám se, že v této kauze zde ryba smrdí od hlavy. Když mě zde bude urážet nějaký hejhulák, brzo jej zabanují. Ovšem pokud mě bude urážet správce či moderátor? Co asi udělám? Na výběr bude ze dvou: definitivně odejít, anebo se nechat ponižovat. Je to svinstvo. Proto by na podobném webu, sloužícímu široké veřejnosti měl fungovat ještě někdo nad nimi, jako polír na stavbě (NEÚPLATNÝ), kdo si udělá čas na častou a důslednou kontrolu jejich práce a patřičně zamete s každým z nich, kdo by se zde svévolí vydával za fiktivního uživatele, aby následně pro vlastní komplexy z nevděčné práce mohl urážet skutečné, poctivé a slušné uživatele, čili lidi, kteří o zákulisí webu nechtějí vědět VŮBEC NIC a nechtějí být uraženi pro svůj dotaz.

A tady máš odpověď, jak se na to dívám já:

Vzkaz zjenteka k zákulisí webu: nejsou zlé otázky, idioti! Laskavě pracujte! Určitě zde nejste za brambory! Já si své vypěstuji a vy makejte zde, hovádka líná.. co je člověkovi po vašem názoru, kým je? Ubožáci… odkazovat nebudu, protože přesně o tom tato otázka je – nebýt stejně neprofesionální a nevychovaný, jako ti, kteří bez uzardění zneužijí dobrého jména uživatele.

Další odpovědi
anonym

Záleží na charakteru otázky. Tebou zmíněné příklady ale jsou zrovna otázky, které mi přijdou zbytečné. Je to vizika toho uživatele. Nemám tak problém, když se zmíní jméno (nick), pokud to má smysl (hloubku) a není to plácání do vody. Přirovnávat uživatele k něčemu je zavádějící, protože jej znám jako internetového přispěvatele, ne jako reálného člověka.

Kepler

Taky mi to nepřipadá košer. Mně samotnému to je přinejmenším nepříjemné, i když ta vyjádření nejsou urážející a nick je anonymní. Tenhle web slouží k něčemu jinému. Něco jiného je, když si jeden z druhého utahujeme, tak jak to mám já s aliendronem. Prostě jsem na jeho hru přistoupil a ani jeden z nás nelituje. Někdy z toho čiší bohapustá sranda a tu já můžu vždycky.

jsemjá

Je to naprosto normální, když to uživateli nevadí, a nenapíše ti, že si to nepřeje. A stejně, například Keplera zná každý, a je na něj plno otázek, takže toho uživatele lidé stejně znají, a když ho nechceš nahlásit, udat, pomlouvat, a další věci, které by mu vadily, je to v pořádku.

quentos

Není to etické, proto takové otázky bez pardonu rovnou nahlašuju.